Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem e-mail z microsoft Outlook jinam

Zdravím
Potřebovala bych poradit jak v poštovním klientovi Microsoft Outlook nastavit aby se mi došlá zpráva automaticky přeposlala na jiný e-mail a zároveň mi i zůstala v tomto Outlooku.
Potřebuji e-maily z firemního počítače přeposílat na druhý počítač který mám doma.
díky všem
Martina

Nastroje - Pravidla, vytvorit nove pravidlo "skontrolovat spravy pri doruceni". Pri vybere pravidiel zvolte "Obsahuje moje meno v poli Komu", akciu zvolte "poslat dalej prijemcovi .." a po kliknuti na "Ludia alebo distribucny zoznam" zadajte svoju emailovu adresu. Po zvoleni pripadnych vynimiek sa dokonci sprievodca nastavenim a zapmite toto pravidlo.
Ak to chcete len pocas nepritomnosti v kancelarii, tak zvolte Nastroje - asisitent pre rezim mimo pracoviska a v nom upravte pravidlo pre preposielanie na svoj email.