Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Artefakty v obraze po TuneUp optimalizaci

Ahoj mám problém, syn mi zmáčknul v tune up optimalizaci na max. výkon a zkolaboval mi systém, tak jsem ho přeinstaloval a horko těžko spustil, ale pořád mi přes monitor běhá milion čáreček a když dám nižší rozlišení tak jsou tam tlusté čáry od spodu na horu.Jsem už z toho zoufalý, zkoušel jsem i vytáhnout zálohovou baterii(myslel jsem že to něco přeinstalovalo v biosu) ale nepomohlo to. Čáry běhají již při spouštění systému a i v režimu nouze. Mám visty, nevíte prosím někdo co s tím. Děkuji předen za radu.
Změna předmětu, původně: Dufi
Změna kategorie, původně: Software (L-Core)

"on" to ale nemoze vediet, ptz neni jasnovidec. Pokial su tie ciary aj vo vypisoch BIOSu tak je na velmi vela percent vadna grafika.

Treba este skusit v BIOSe preistotu load defaults a save&exit, prip. skusit to odpojit z 230V a vybrat knoflikbaterku z dosky na hodinu (preistotu).