Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 a zvuk

Dobrý večer
Instalovala jsem si do svého pc os win7 a po instalaci mi nejde zvuk. Ve správě zvuky mi to ukazuje že písnička hraje ale z reproduktorů nic nevychází. možnost poruchy reproduktorů jsem již vyloučila. Můžetemi pomoc a poradit jak tento problém vyřešit? Předem díky moc

Pane boze cez digitalny zvuk samozrejme ze nebudes pocut nic ptz digitalny vystup urcite nepouzivas. Skontroluj si nastavenie vystupneho zariadenia, ze mas analogove repro (stereo alebo 5+1). Nenastavuj tam ziadne SPDIF ani nic digitalne. P.S. ked nemas ziadne nastavenia vystupu tak nemas nainstalovane ovladace zvukovky a je nutne ich nainstalovat.

A nemas tahat nejake "ty drivery AC97 na Vistu" ale ovladace pre tvoju dosku z webu vyrobcu tvojej zakladnej dosky alebo notebooku (ked nevies jaku mas dosku tak program everest home, a ked mas notebook tak je na nom napisany vyrobca+typ).