Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení videa na youtube a pravidla

Ahoj,chtel bych se zeptat,je mozne se na youtube registrovat a k registraci puzit nazev svoji domeny ...treba tedy aby byl nick ....wwwNECOcz
Dale jsem se chtel zeptat zda kdyz je to moje video co na youtube umistuju zda je mozne abych na video umistil vodoznak se svym nazvem webu www.neco.cz Ty obchodní podminky na youtube jsou dosti rozsahle a nenasel jsem to tam...dik

No, možný je všechno... Buď ještě jednou zevrubně prostuduj licenční podmínky (příjemnou zábavu ]:)) nebo ještě raději počkej na názory ostatních. Ale jak říkám, videa s "vodoznakovou" doménou jsem na YouTube viděl docela běžně a doménu místo jména myslím taky. To ovšem není zárukou, že to nějak neporušuje podmínky...