Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agregační poměr

Ahoj všem,
mám dotaz, možná hloupý, ale nějak se nemůžu dopátrat odpovědi, protože tomu ne zrovna dvakrát rozumím. Pokud si chci pořídit internet od jiného providera, uvádí agregační poměr 1:3, co to pro mě znamená ? Je to tak, že se o linku dělím s dalšími 3 účastníky ?
Díky za rady
Jirka

Přesně jak to píšeš výše, je to o referencích. A taky o slušnosti, přístupu k zákazníkovi. My tady máme kluky od vás z města, jednání mají perfektní a závady (kterých je málo) řeší promptně. Nedám na ně dopustit. Nejlepší je zeptat se co nejvíce lidí, kteří u konkrétního providera jsou alespoň rok.
BTW, kdo to byl, ta firma o které píšeš?

Ahoj, tady je výtažek z ceníku. Myslíte, že je to dobrá cena ? Díky.

Pásmo 5,4 GHz
Přenosová rychlost

Download/Upload) Měsíční poplatek* Agregace

Basic 1024/256 kbit/s 350,- Kč 1:3

Premium 2048/256 kbit/s 450,- Kč 1:3

Deluxe 4096/256 kbit/s 550,- Kč 1:3

U ltra 8192/256 kbit/s 990,- Kč 1:10 VPN Tunel