Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na úpravu videa

ahoj,nemate nekdo typ na nejaky jednoduchy programek na upravu videi z videokamery.Jde me o to aby tam byla moznost korekce,vlozeni treba hudby nejaky text...nejake treba efekty...bylo by dobre kdyby byl program v čestine a pokud mozno kdyby mel i nejakou technickou podporu,Nemusí to byt Free verze ale muze....dik

ja souhlasím s MovieMaker je to fantastický program který má spousty vymožeností, stačí tak den dva a jste v tom profík, fakt vše jednoduše, v češtine a hlavně bývá součástí windowsu,kdyz ne,lze stahnout free. doporučuji, jde tam vše, vložit video,hudba,titulky, přechody videí,proste spousty výborných věcí

Je mozne legalne stiahnut MoviewMaker napr. pre verziu Windows Vista Home Basic, ktora tento program neobsahuje, alebo pre verziu XP ktora nepodporuje DVD video vystup??

Inak WMM nie je zly, ale ma niekolko problemov (aspon verzia ktoru mam) - problem s prechodmi, len pri obrazkoch, hudba niekedy na vystupe nesedi, niekedy to zamrzne...