Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě mini notebooku

Ahoj lidi, již delší dobu zvažuji koupi mini notebooku. Vím že mi asi od toho budete zrazovat, že to není nic moc a parametry se nemůže vyrovnat normálním. Ale já ho chci jen na internet a nějaké jednodušší aplikace. Co bych od něj asi tak očekával hardisk alespon 120Gb, trochu slušné rozlišení v rámci možností, webku a to je nějak tak z těch parametrů vše, jak jsem už řekl, bude jen na internet. Na internetu se ho hemží mraky takových to, ale já nechci jak se říká šlápnout vedle, tak jsem vás chtěl požádat o radu, jaký si vybrat. Budu rád za jakýkoliv názor, nebo zkušenost. Všem vám předem děkuji.

Jak rychle to potrebujes? Nepockas si na netbook s alternativnim CPU (novy VIA Nano) ci alespon chipsetem (nVidia ION)? Atom na i945 nestoji ani za zlamanou gresli, i kdyz na Net to jiste staci. Asi bych se podival (momentalne ted) na mininotesy, ale pocitej s vyssi cenou.

kdyby to měl být jediný pc v domácnosti, atomový mini-notebook bych nedoporučoval, i když se dělají i 11" typy dokonce se 766 řádky displeje.
rozumnou kategorií "midi" použitelnou pro práci jsou spíš 13" modely.
ale u všech ntb je důležité jak bude využíván a přenášen, podle toho vybírat. prakticky nic se na těch krámech nedá vyměnit - s tím souvisí i vyhnutí se shitznačkám.