Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíž s ovladačem na ASUS AH3450

Dobrý den, byl bych rád kdyby mi někdo poradil. Možná si řeknete, že to je úplně primitivní věc, ale já si nevím rady.... Tedy k věci. dočetl jsem se, že musím stáhnout ovladač od ASUSU a ne od ATI to jsem udělal stáhnul jsem : ati862_winxp32.zip
ASUS VGA card display driver version 8.62 for Windows XP(32-Bit Edition) http://www.asus.cz/product.aspx?P_ID=WrFDmgDYjcsrN DaE

a když spustím setup tak mi to napíše : Instalační program nenašel složky,které lze nainstalovatpro stávající konfiguraci hardware a software. Přesvědčte se,prosím, jestli máte požadovaný hardware a software.

.......

vůbec netuším do jaké složky mám vložit celý ten soubor aby mi bežela ta instalace.

Díky moc za odpovědi :)

Dobrá. Sem nalitej... ale stejně beru tedy tvoji odpověď jako že máš počítač a normální grafiku do pcie. Odisntaloval bych v přidat ubrat programy původní ovladače ATI. Z AMDHomePage.aspx bych stáhl poslední ovladače 9,10na tvoji grafiklu a software.

Omezení - nutnost stahovat ovladače přímo od výrobce /asus/ se týká notebooků a agp karet. Proto sem se na to taky ptal:-)

No jestli máš AGP Radeon 3450 tak to nemáš normální grafiku:-) To vezme výrobce čip od ati do PCIE a příšerně nekompatibilní redukcí z toho zprzní AGP. A moc to nechodí. ATI se k tomu nezná /i když vydává jakési agp hotfixy/ a musíš jen ovladače od výrobce té slátaniny.

Chtěl sem zkusit stáhnout ten ovladač ale prej šest hodin. Aušus je přetíženej. Nemůžeš ten ovladač "ručně" rozbalit před instalací ? totalcomander a ctrl+pgdn na souboru, winrar...

no a zkzusil jsi to ručně rozbalit a instalovat nějakým exáčem co vevnitř najdeš ?

edit: aha já myslel že stáhneš exáč pustíš ho a on napíše tu chybu. Teď vidím je to zabalený v zipu. Zkusil bych postupně pustit setup.exe v adresáři drivers, CCC, WDM_all to by mělo nainstalovat ovladač. Ty ostatní adresáře možná nebudou potřeba,HDAudioDrv a msHDaudio nejsou pro funkci potřeba,zajištují přenos zvuku z integrované zvukovky v kartě přes DVI/hdmi do TV což asi nepotřebüješ.

Ale jestli to pojede nevím. Nebo sehnat starší ovladač. Jo holt AGP_ATI =:x: