Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 a homegroup

Jak prosím změním název homegroup na Doma (cs) ve W7 ? Někde jsem to předtím nastavil bohužel si nepamatuji kde a samo se to přenastavilo takže nemužu sdílet složky doma ve síti. Díky.

normální systémy to mají v tento pc - vlastnosti - computername.
i přesto můžeš doma vesele sdílet, jen musíš víc klikat do správné group.
taky můžeš použít mapování síťového disku přes net use x: \\computer\netdisk, a nějaká group tě nemusí trápit.
nebo si vypneš nechráněné zjednodušené sdílení, to tě donutí používat normální přimapování disku (přesto se i tak dá nechat automatické připojení disku). groupname je opět zbytečné.