Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows media player 11

Zdravim vsechny mam takovej mensi problem a nemuzu dojit na to cim to je.Prestal mi fungovat media player.predtim normalne sel a ted kdyz ho zkusim otevrit pres start tak se vubec neotevre.U videa z internetu mi jede jen zvuk a obraz zadny a klasicky film z dvd nespustim vubec a ani zadnou mp3.Nainst.jsem kodeky a to taky nepomohlo.Dekuji vsem co napisi a podeli se o muj problem.Pavel

vsetky stare pokusy s instalaciou kodekov treba vymazat - skus K lite mega codec pack - je to solidny balik kodekov, ktory pri instalacii najde pred tym instalovane kodeky a navrhne ich odinstalovat. ono nie je kazdy codec pack aj dobry codec pack...