Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modem

Dobrý den. Doma mám modem a do něj napojeno několik síťových kabelů. Je nějaký program, který by mi vypsal jejich jednotliví IP adresy ?? prosím je to důležité - děkuji.

typ modemu je tajný, že jo?
pokud ty počítače dostávají ip adresu přidělenou od dhcp (95% domácích uživatelů), pak to v normálním routeru v sekci dhcp uvidíš - dá se předpokládat že se stejně bude chovat i tvůj modem (s routerem pro více lan výstupů). taky může být vidět ip nebo mac adresa notebooku, připojeného přes wifi.
jestli ty počítače mají statické ip adresy, pak je neuvidíš.