Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika ati

Ahoj mama grafiku ati rage 128 pro s čipem rage fury theater.Má vůbec 128mb?
Je možný na ní rozjet Gta San Andres.

Díky

Matrox vyraba velmi slusne profesionalne ( profesionalne = napr. 3x10bit farby, 4vystupy, apod) karty dodnes, a maju aj patricnu cenu a kvalitu. Nie kazdy potrebuje kartu na vykreslovanie bilionov trojuholnikov za sekundu s nvidiou ktora sa za polroka uvari pri 150°C s vysavacovym ventilatorom, su aj ine potreby...