Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta do notebooku na pc hry

Ahoj, dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jakou grafickou kartu byste mi doporučilina hraní náročných PC her do notebooku. Mám: acer aspire 5530G /3GB Ram/ 2,2GHz dualcore /AMD

viděl bych to na nějakou GeForce 512MB ale, vůbec se neorientuji v typech,co si tak čtu tak se v článcích všichni předháněji že je dobrá taková a jindy taková, tak bych chtel nějakou obstojnou a kvalitní. Kriterium cena nebudu zatím brát v potaz, samozřejme ze ideál nejvýkonější/nejlevnější :-) cca 1000-1500,- bych to viděl.

Děkuji

Grafické karty v noteboocích už jsou měnitelné relativně běžně.Momentálně mám radeon 6970m a přemýšlím o výměně za gtx580. Jde jen o to zapátrat (demontovat notebook) a zjistit,jestli je přímo na desce,nebo zasunutá ve slotu.

Core i7 2630QM,ATI 6970M,8GB 1600Mhz,2x750gb
Clevo 170HM (SAGER NP8170,v čechách EUROCOM atd.)
:-D