Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spouštění systému

Zdravím mámm takovy problém-při zapnutí PC bootovací obrazovka načte rychle,ale uvítací už trvá delé a když najede systém tak trvá asi cca. 1 min. než se načtou ikony. Tak si nejsem jisty co stím. PC jsem čistil a optimalizoval pomocí Tune Up. Předem díky za rady.

1minuta nie je taka tragedia. Stiahnite si Starter a nepotrebne programy, co sa po starte spustaju, vypnite.

optimalizoval pomocí Tune Up

Tak vela stastia, chlape. Od tohto si radsej odvyknite, ak nechcete ten windows preinstalovat. TuneUp aj tak hovno pomoze.