Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "hučí" mi notebook

Dobrý den. Moc bych prosila o radu. Před měsícem jsem si koupila prostřednitví e-shopu notebook HP Compaq 615: Dvoujádrový procesor AMD
Athlon X2 Dual-Core QL-64 2.1 GHz
Paměť 4096 MB 800 MHz DDR2 SDRAM
Pevný disk 160 GB S.M.A.R.T. SATA

Mým problémem je, že před týdnem začal jakoby "hučet", jde ho slyšet, což vůbec nedělal. Byl tichý. Nevíte, co by mohlo být příčinou?? Děkuji za odpověď.
Zmena predmetu, pôvodne: "HUČÍ" MI NOTEBOOK (los)

ahojte,tak aj ja mam hp cko a od novoty huci,uz sa mi zda niekedy ze mi odleti zo stola ako ten ventilator huci :D
od hapecka by som cakal viac,ale hp upada takze uz by som od nich notebook urcite nechcel...v buducnosti dell alebo lenovo