Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypadava internet

zdravim...viete co...vypadava mi internet kazdu chvilu cca pol minuta....neviem si stiahnut nic cez rapidshare a aj ostatne servre, lebo stahovanie stale zlyha (selze). moze to byt aj routerom alebo len poskytovatelom internetu?? vdaka za radu

poskytovatel je kosicky antik, na routeri su okrem mojho notebooku dalsie dva pc, na ktorych vypadava tiez. internet vypada stale (pri kazdom stahovani, nie len z upload serverov). vidim to aj na torentoch, ze internet vypadne, kedze rychlost stahovanie kolise od nuly po cca 150kb/s asi kazdu pol minutu. poskytovatel kazal restartovat router ked internet vypadne....ale neda sa to predsa robit kazdu chvilu :(