Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna netiskne

Hoši je to tu zase.Potřebuju na zítra něco vytisknout mám to spracovaný dám tisk čekám čekám a nic.Když pak vypnu a zapnu tiskárnu tak mi naběhne Nesrpávná tisková kazeta nebo kazety.Co mám udělat abych si mohl vytisknout ten dokument. Díky potřebuju to do školy !

Originální cartridge nebo nějaké plagiáty / možná za správného postavení planet kompatibilní kazety? Když cartridge za vypnuté tiskárny vyndáš (vytrhneš kabel, když náplň přejíždí přes část, kterou to měníš, je to prasárna, ale jinak to asi nejde :-)) a zandáš, jde to?

tvůj tajný typ tiskárny nejspíš používá nějaký prográmek od výrobce pro nastavení tisku - ten funguje?
a zkušební stránka z windows jde vytisknout?
tiskárny mívají vlastní test bez pc, viz manuál - tiskne?

edit: než to rozchodíš, pošli to mailem známým ať ti to vytisknou a vezmou do školy.