Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Word - velikost textu

Trochu blbej dotaz: Když ve Wordu mám jen text, vyberu všechno a nastavím velikost a typ písma, dám uložit a znovu otevřít stejný soubor a znova vyberu vše, velikost a typ písma v "okénkách" zmizí. Čím je to způsobeno a dá se tomu nějak zabránit?

Verze Wordu? Teď jsem to zkusil u sebe a velikost ani typ písma v okýnkách nezmizela.

To zmizení se děje tehdy, když text obsahuje různé druhy nebo velikosti písma. Takže máš možná nějaký divný ten tvůj soubor.

Velikost zmizi, protoze text, ktery jsi vybral obsahuje ruzne velikosti textu.
Word ti nemuze ukazat aktualni velikost. To ti ale nebrani, abys v tom okenku pozadovanou velikost vybral a nastavil. To same plati pro druh pisma