Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záhadná chyba ovladače SOundBlasteru XFI Titanium

Záhadná chyba ovladače SoundBlasteru XFI Titanium Když prostě nainstaluji ovladač tohoto xfi stane se že v jednom midi prográmku nereaguje midi ´tony neprochází až na to že midi mám M-Audio a se soundblasterem vůbec nesouvisí i když vše nastavím na m audio a sb xfi ignoruji stejne nereaguje a nefunguje ani hra na klávesnici pc a nenačítá se soubor .ini tohoto programu. To ale není vše jiné programy také nelze spustit a to vůbec asi 5 programů mi hlásí V programu došlo k chybě a bude ukončen. Stejne tak i Televizní karta nebo Internet Explorer neprve když ve správci zařízení zakážu ovladač Creative X-Fi Titanium začne vše fungovat jak má. Pamatuji si že zlobil sb Live! který nahrával zrychleně nebo pomalu a s praskáním a škubáním a teprve když ovladače vyrobila jiná firma KX Project tak byl aspoň trochu použitelný. Neznáte náhodou nějakou konkurenční společnost vyrábějíci ovladače pro X-Fi CA20K

pokia máš m-audio a creative spolu v jednej mašine,takto súvisí až velmi,ich asio drivery sa vzájomne bijú a nebudú fungovať spoločne bez chyby,treba si vytvoriť bud osobitné hardwarové profily,alebo jednu kartu z pc odstrániť natrvalo,m-audio nepodporuje viac zvukoviek v systéme súčasne,to je možné až u m-audio fastrack ultra8R/digirack11 a vyšších modelov

sorry,myslel som,že m-audio je kompletná zvukovka s midi portami,v tom prípade bude creative s niečim v skrytom konflikte,najskôr s tv kartou alebo modemom/sieťovou kartou,pokial je možnosť,vyskúšaj inú pcie zbernicu,podla možnosti sa vyhni prvej,ktorá je pod pcie16x pre grafiku,pokial je to pci verzia,skús ju v najspodnejšej pci zbernici..ešte pokial máš níhodou midi m-audio uno,pozri stránky m-audia,u uno verzie sa vyskytli vadné série,výrobca midi controlleru používanom v midi-uno dodal niektoré vadné čipy,na stránke m-audia je zoznam vadných sérií,ktoré sa sťahujú z obehu a bezplatne vymieňajú u autorizovaných predajcov