Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus A6KM - sháním popis error kódů

Zdar, potřeboval bych tabulku chybových kódů pro tento noťas, nemá to někdo? Jde o to, že když se jej pokouším zapnout, tak na mě jen 16x (nebo 17x, je to hrozně rychlý a blbě se to počítá) blikne třema ledkama a to je všechno. Ano, předpokládám že to je vadná základovka, ale rád bych věděl, co je na ní vadnýho. Dík za pomoc.

Baterku si skusil vybrat predpokladam.
Co ti pomoze ked budes vediet co je na nej vadnyho (napr. keby to znamenalo ze je vadny DC-DC menic pre 3.3V tak co ti to pomoze?). Keby si to vedel opravit tak by si si vedel aj zmerat vsetky DC-DC menice. Nie, tabulka kde je napisane "17bliknuti = vadny tranzistor T312 vlavo hore treti od vrchu" neexistuje.