Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup PC skeneru.

Dobrý den.
Poradíte mi prosím s nákupem - PC skeneru? Chci domů nějaký všestrannější
skener k počítači, ale v nabídce je tolik tech. funkcí, že se v nich ztrácím.
Například různé snímač, jako např. CCDTM, LiDE, CIS atd. Docela bych využil
funkce jako odesílání e-mailem, funkce zlepšení obrazu, kopírování knih,
co nejvyšší rozlišení 4800*9600DPI, skenování filmů a diarámečků. Preferuji
české ovládání skeneru.
Jak funguje skenování 3D objektů? Také dobrá věc.
Cena by měla končit tak asi na 2 000- 2 300Kč.
Moc děkuji s pozdravem Jirásek.

Pokud to se skenováním myslíš vážně, měl bys trochu připlatit. Levnější skenery používají technologii CIS, dražší a kvalitnější CCD.

Vhodným kandidátem by byl třeba tento Canon
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5897 5

Umožňuje i skenování diapozitivů a negativů, což se jistě může hodit.

A ještě zvaž jednu věc - jestli bys nevyužil multifunkci (tiskárna + skener = kopírka)? Ty sice nemívají tak kvalitní skener, ale pro běžné použití určitě stačí a zase je zaručena bezproblémová kompatibilita, kompaktní rozměry a možnost kopírovat bez zapnutí PC.