Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Katalog náhradních dílu Škoda

Zdravím, mám dotaz, asi to sem nepatří ale nevím kde se zeptat. Existuje nějaka stránka nahradních dílu pro vozy škoda na kterych vyhledám nahradní díl podle vyraženého čísla? např. podle 1J0 803 272 A , 1J1 721 379B atd.. mockrát díky za rady

Volně dostupné to asi nebude, takže buď koupit nebo sehnat "jinak" - stačí Google a minuta času.

ETOS a ETKA jsou elektronické katalogy dílů pro vozy VW group, přičemž ETKU používají přímo autorizované servisy. Oba katalogy jsou v češtině, obsahují obrázky každého dílu v automobilu a sestavový (rozkladový) výkres s umístěním součástky.

Zároveň zobrazí objednací číslo dílu, výběr variant (např. barvy apod.) a také - podle toho, jak starý máte ceník - cenu dílu u dealera.