Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení složky prosím poraďte

Dobrý den.
Když nainstaluji patch k jedne hre tak se mi ma v program files uložit jedna složka. Jenže složka tam neni. A když vytvořim novou složku se stejnym nazvem tak se mě to zepta jestli chci stávajici složku přepsat a když dám ano tak ta nová složka se stejnym nazvem taky zmizí.
PROSÍM PORAĎTE
Mockrát děkuji.
Upravená veľkosť písmen. (los)

1) Nainstaluj patch 1.01.
2) Adresář "100663362" překopíruj do C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Tages\100663362 (ve Windows XP)
nebo C:\programData\Tages (ve Vistě)
3) Překopírujte "patch.exe" do C:\Program Files\Atari\The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena\System\Win32_x86\System\Win32_x86 a spuste ho.
4) Pařte!!!
Tady to je. Jeden soubor musim překopirovat do složky programdata která mi zmizí. Takže ne ten patch ale ten soubor. Stejně se nic nezmeni. Složka zmizí a hotovo.

Ale ziadnu zlozku nemas vytvarat. Vsetky zlozky tam uz musia byt. Ked ich nevidis tak napis ktoru kde nevidis resp. najprv si nastav zobrazovanie skrytych zloziek, ked nevies jak, tak www.google.com a napises si tam WinXP zobrazovanie skrytych zloziek alebo Vista zobrazovanie skrytych zloziek podla toho jaky mas Win, a precitas si jak sa to robi. Ked to nezvladnes tak predaj PC a kup si playstation.

Smůla tadyta hra neni na playstation :D.
Jinak jistě že vim že tam žadnou složku nemam vytvařet ale me se tam sama nevytvoří a když ji tam vytvořim já tak zmizí jenom se me to zepta jestli tu puvodni chci přepsat prostě ta složka se vytvoří ale není videt a ja do toho tím pádem nemužu překopirovat ten soubor.