Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání nejnovějších her

Poslední dobou mám problém při sekání her,těch nejnovějších...Chvilku hraji,pak naskočí obrazovka s barevnými čtverečky,kosoúhelníky,apod.,doprovázeny rušivým tónem. Přitom žádná jiná výstraha na obrazovce ani okno s textem není. Ovšem nejde s tím vůbec nic udělat,pouze někdy restartovat (někdy ani to nepomůže) a poté už jen tzv. vypnutí "natvrdo"...Opět PC zapnu,nechám spustit obvyklým způsobem,znovu spustím hru,ale nikdy to nemám uložené...Takže začínám znovu a znovu...Čím by to mohlo být? Grafickou kartu mám snad dobrou - GeForce 260 GTX - i když trochu přetaktovanou (že by to dělala právě ta karta??? nevím,ale 3D Mark Vantage jede plynule a normálně).

U grafiky mám poslední ovladače - nvidia 191.07 WHQL, zákl. desku mám Gigabyte GA P35-DS4 - tady nevím,jaké mám dát ovladače, a do zvukovky jsem taky nešel - měla by být integrovaná na zákl. desce. Jinak s tím přetaktováním graf. karty - při běžném provozu (internet) - to mám staženo úplně na miminum a pouze na hry přidávám (všechny hodnoty včetně větrání...)

Mám Windows Vista Premium - orig. koupené. Jinak jsem to nastavil na původní hodnoty ​- 576​/1242​/999 graf. karty (nikoliv jako při internetu mám tzv. "podtaktování" při minimálních hodnotách 435​/937​/750 a už mi to neblbne...A větrání jsem nastavil na automatiku,což jsem dříve neměl a měl jsem nastavenou určitou teplotu.. Akorát je mi divné,když se to seklo,tak se vymazaly všechny uložené pozici a musel jsem začínat úplně od začátku (jako by vyresetovalo) a že dříve mi to i na to přetaktování u jiných her nedělalo,až při posledních dvou (mj. jedna je Call of Juarez-Bound in Blood).