Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi router

Zdravím! Můžete mi prosím doporučit a poslat odkaz na wifi router pro noťas (domácí využití) cca do 1500kč. Díky! rychlost připojení mám 100/100 Mb/s jestli to má teda vliv na výběr...

u tvého připojení k netu musíš počítat i s agregací, těžko říct jaký bude reálný datový tok.
na druhou stranu - vše je staženo hned, tím pádem zas není chvíli co stahovat (a časem ani kam to ukládat) - tím se pásmo uvolní pro další.

k věci: potřebuješ router s "n" normou.
nejsi první kdo se ptal..