Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SQL2008 povolenie portov

Na win2008Server mám nainštalovaný SQL2008. Keď mám zapnutý firewall, tak sa na SQLko nedostanem, ak ho vypnem, tak v pohode. Keďže po inštalácii SQLka si to nevytvorilo pravidlá, použil som na to script z 968872
Ten script mi potrebné pravidlá vytvoril, no situácia je rovnaká, firewall zapnem-na SQLko sa nedostanem, ak ho vypnem-nie je problém. Prihlasujem sa z PC ktoré je v doméne (Win XP Pro)
Nemáte nejaký nápad ako zistiť, kde je zrada?

Keďže som z toho logu zistil, že pakety smerujúce na port 64834 sú firewallom zahadzované, tak som skúsil jednym pravidlom tento port povoliť. Od vtedy to funguje, ale neviem čo na tomto porte počúva. Nepodarilo sa mi to nejako rozumne vygoogliť. Kým nebudem vedieť čo na tomto porte počúva, nepovažujem to za vyriešené. Ak niekto vygoogli niečo viac o tomto porte, budem mu vďačný a určite nie len ja.