Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší video editor

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám za úkol vytvořit video o naší škole a potřeboval bych nějáký hodně dobrý video editor. Windows Movie Maker mi nestačí. Hledal jsem, ale buď to bylo änglicky (sice umím, ale v cz je to lepší) nebo to mělo tolik funkcí, že se v tom nedalo vyznat.

Mohli by jste mi něco doporučit? Může to být i placené (proplatí mi to).

Aridead

Práce s dobrým editorem se vyučuje na škole, systematicky, pod vedením školitele, po dobu cca 2 roky ....
Samozrejmostí sou daľší teoretické predmety z oboru filmarské práce, inak nedokážeš pochopit co ten editor vlastne delá ...

Je to neco podobné jak s klavírem, nekdo zahrá stupnici, nekdo veci neuveriteľné ... :-D