Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno francuzska klavesnica

ahojte...mam tu notebook HP s francuzskou klavesnicou (tj. popismi klaves) a anglicke XP a potreboval by som prelozit par klaves...

altn
arr déf
ver num
imp écr
syst

v tom jazyku nedokazem ani povedat, ze to nedokazem povedat :)
tak ak by niekto vedel, bol by som vdacny...

Tak si najdi na netu ten model svého tajného notebooku s anglickou klávesnicí a podle toho uvidíš, co je která klávesa zač. Nebo to ani nemusí být přesně ten model, klávesnice jsou defacto typizované. To bude jednoduší, nemyslíš?