Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna typu zobrazení uživatelů

Zdravím,

mám problém, po určité době provozu Pc se mě začalo( možná nějakou aktualizací) zobrazovat namísto seznamu uživatelských účtů c Pc jen tabulk kam mám vložit jméno uživatele a heslo pokud je požadováno. Ale přitom jsem nic ohledně této tabulky nechtěl. Nevíte jak se to dá změnit zpět prosím ?

Plně souhlasim.. přesně ten samý problem sem měl taky a až po odstranění Netware mi to šlo zase Ok... jinak pokud ho tam maš tak to nejde... alespoň u mě to tak bylo..
V ůčtech by jsi měl mít jen svůj ůčet + hosta(pokud máš) jestli tam máš i něco podobného jako Netware tak je to tím.

O účty vůbec nejde. Zkontroluj co všechno máš nainstalováno ve vlastnostech síťového připojení. Typicky tam bývá např.protokol sítě TCP/IP; sdílení souborů; klient sítě microsoft aj. Neměla by tam být komponenta Netware.