Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuky ve Win XP

Mám prosím Vás velikou prosbu. Zřejmě při odinstalování nějakého SW jsem odstranil něco, co jsem neměl. Nejprve mi zmizela tapeta, tu nebylo problém obnovit. Pak jsem zjistil, že se mi příchozí pošta zvukově hlásí z repra v PC a následně jsem zjistil, že mi nejdou zvuky. Zvuky a zvuková zařízení\zvuky\události programů jsou prázdné. Vlastní zvukové soubory ve Windows jsou.

Zvuk mi jinak jde, přehrávání, nejdou mi prostě jen systémové zvuky, nemám tam žádné možnosti nastavení zvukových schémat pouze výchozí nastavení Windovs, které ale není funkční a tlačítka Uložit jako Odstranit jsou neaktivní, zrovna tak Události programů jsou prázdné. Jak tam ty možnosti nastavení dostanu spátky?

Tak aha, už jsem se na tu stránku dostal a zjistil pomocí překladače o co jde. Určitě užitečná stránka, ale anglicky neumím a skoro v 50 nebudu začínat. Proto se obracím na fórum, protože to na cizojazyčných stránkách neumím najít. Jinak děkuji za info.