Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rada jaky monitor

Čaute,
potřebuji si koupit nový monitor (LCD , 19'+, na hry a net) u starého CRT mě už bolí oči. je tu ale jeden problém ASIK. Mam v PC integr Grafiku (deska Asus m2npv-mx) a pokud ta podporuje max rozlišení 1280*960 a monitor napr 1366x768 tak to asik moc dobře nepojede že?
Znamená to tedy že na LCD dám max rozlišení pro grafiku_???

Když tak poraďte jakou novou grafiku..

V PC mam Integr Grafiku ktera mi nabizi max rozliseni ktere sem uvedl.. chci si ale koupitm LCDcko misto CRT jenze u LCD je rozliseni vetsi tak se ptam jestli je v tom problem.. monitor by mel byt cca 3500,- a grafika nejak tak stejne.. jinak mam tam 120Gb HDD (zatim staci) 2GB pamet(2x1GB) Procesor bude nucen byt taky změněn ale bohužel deska ma Socket AM2 takze max Athlon 64 X2 ....