Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doporučte myš na NTB pro dřevorubce

Hoj
Potřeboval bych doporučit myš na NTB, která sedne i do větší ruky.
Přítulkyně má tuto. Ona by mi vyhovovala, baterka v myši vydrží cca půl roku, je "neutrální" (pravák, levák), jezdí hezky po špatném povrchu, ale je moc malá do mé ruky.

Takže bych chtěl:
bezdrátovou - připojení na USB stick
velká výdrž baterie
i pro leváka
větší tělo myši
obstojné rozlišení
cena cca 500
Win 7 64b - i když to bude patrně HID zařízení

Ď

není to sice k tématu..ale taky máte špatné zkušenosti z myšmi od microsoftu?já měl 2 a každá nevydržela přes půl roku..jedna teda ještě jakš takš jede,ale občas se stane,že začne zničeho nic létat šipka po celém monitoru :-)
teď už jedu rok s X6-70D a zatim dobrý