Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním počítače

Ahoj, mám noťas a Windows XP Profesional. Problém je to, že když spustím počítač, tak nabíhá a když skočí vítejte, tak to zamrzne a nic dál... Když to nechám spuštěný, tak po chvíli naskočí,
Savedump.exe – chyba aplikace
Instrukce na adrese 0x59c906f8 odkazovala na adresu paměti 0x59c572c0. S pamětí nelze provést operaci: written. Klepnutím na tlačítko OK ukončete program.
Pochvíli počítač skočí do kontroly, něco smaže, něco obnoví, ale po zkontrolování a spuštění se všechno opakuje a zase to zamrzne na vítejte :-(...

Z mého psaní asi poznáte že nejsem nějakej extra talent na počítače, ale za každou radu bych byl vděčnej, díky moc.

skus nabootovat v nudzovom rezime /pred startom Win stlacat F8/, ak system nastartuje, skusit bod obnovy. alebo skusit nastartovat v rezime prikazoveho riadku obnovit systemove subory prikazom sfc /scannow