Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 2000 profesional-hlášení chyby

Zdravím všechny,
mám prosbu,dnes se mi při načítání OS objevilo modré pole s hláškou STOP:0x000007B (0xEB81F84C,0xC0000034)požaduje restart, nebo ověření zadáním příkazu CHKDSK/F ovšem nevím kam.Nikam mě to už nepustí.Jakmile se objeví logo Windows 2000 profesional, okamžitě naskočí toto varování STOP. Je možné, že odešel HDD?Počítač je opravdu starý.Děkuji velice za radu.Petr

Aha,tak to je velký problém.Instalační CD nemám a i když jsem se pokusil vložit zapůjčené CD, PC ho vůbec nebere v potaz a já jinak nevím kde ho spustit, aby načítal?Win XP se ukáže sám, ale tenhle 2000 ne?