Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem praskání u zvuku

ahoj, nasel jsem tady o tom tema kde jeden uzivatel psal o tom ze se mu to deje pouze kdyz ma zaplnou wifinu, takze jsem si pustil hudbu a na rychlem vypinaci u meho notebooku jsem wifinu vypl a hle, praskani prestalo, po zapnuti opet zacalo a porad dokola, nevite nekdo co s tim ? diky primE :)

panove nedokazu si to vysvetlit, ale uz od vcerejska to zkousim, at Vam to sem muzu popsat a ono to ne a ne praskat, ani se zaplou wifinou, z baterky, ze site, nic... Jedine co jsem udelal je ze jsem dal pryc Nortona a dal si zde NODa... tak nevim, predtim me to dost trapilo a ted uz nic