Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Net Framework nejde nainstalovat

Cus chtel sem si nainstalovat soubor ale potrebuje Framework 3.5 alle ten mi nejde nainstalovat a nevim zda ho uz mam ale nejspise ne? co mam delat?
Změna předmětu, původně: Net Framework (karel)

Čus. Tak zahájím akci "chlupatá deka"

chtel sem si nainstalovat soubor

Jaký?

alle ten mi nejde nainstalovat

Jak nejde? Hlásí počítač nějakou chybu? Jakou verzi a odkud jsi stáhnul?

nevim zda ho uz mam ale nejspise ne?

V Ovládacích panelech - Přidat/Odebrat jej vidíš?

co mam delat?

Zeptat se na Poradna.net - to už jsi udělal. :-)