Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění nepotřebného Windows

Dobrý den,
měl bych menší dotaz - asi před půl rokem se kvůli chybě operačního systému přeinstaloval OS (Windows XP). Jenže technik v servisu vytvořil zálohu celého PC, která je ulozena v C:\Záloha. A mě by zajímalo, jestli nevíte, jak bych tuto složku mohl vymazat, když je na ni složka Windows, která se jíiž nepoužívá, a která pochopitelně nejde odstratit.
Složka zbytečně zabírá místo a navíc jsou v ní ještě viry z předchozího používání...
Tož věděl by někdo, jak ji odstranit? Předem děkuji

že zas niečo s právami a vlastníkmi ... možno to bude pre teba novinka, no ono sa to tam dá kde-čo meniť, pridávať, odoberať, povolovať. A to celkom jednoducho. V prieskumníkovi si zložku označíš, klikneš na ňu PRAVÝm tlačidlom a potom sa nebudeš stačiť diviť čo všetko sa objaví ...