Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku novu TV kartu -hybridnu

Zdravim,
Potrebujem poradit s vyberom nejkej kvalitnej TV karty, ktora zvladne digitalne pozemne a satelitne vysielanie + klasiku analog. Analog co mozno najkvalitnejsi. Cena do 100 eciek. Mozete mi poradit?

A neviete mi povedat ci videorekorder thomson VTH 6020C je aspon ako tak vhodny na prenos ? mam na mysli ci to nie je najaky smajd bez korekcii a podobne. Ci nezohnat racej nieco lepsie kedze kvalita bude zavisiet na tom z coho o prehram Diki