Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupím .... repro

Ahoj,
nemá te někdo repro 5.1 dřevěné Mode Com MC-AV2000 na prodej ? cena dohodou
Zájemci pište na d-mach@seznam.cz
dik

[mod]zmena kategorie - "Multimedia" nejsou bazar (mif)[/mod]

Moje mínus by bylo, kdybych mu to za těch 500 dal. Kor když se mi ta vypalovačka za půl roku zkazila a já dostal zpátky plnou částku, tedy něco kolem 1400 Kč.. Ještě jsem se s tím technikem hádal, protože mi to chtěl pořád vyměnit za jiný kus (v té době cena jiného kusu byla jen 700) To bych byl blázen, abych si vzal jiný kus.