Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program pro voláni přes telefon

Dobrý den,
hledám nějaký dobrý program který si dokáže pohrát s telefoním hovorem. Jako základní samozřejmě abych mohl mluvit do mikrofonu na pc, a na opak slyšel zvuk v sluchátkách. Ale taky třeba abych mohl do toho hovoru přehrát zvuk z pc, jako zvukový soubor. Telefón mám připojený přes kabel. A mám SE K750i. Ten program muže být i placený. Díky předem.

Je to nezmysel, káblom nevieš pristupovať ku datam potrebným ku kodovaniu hlasu GSM A5. Je to otazka hardwarového riešenia telefonov a je to zamerne tak urobené.
Použi platené služby Skype ak chceš telefonovať z PC. Pripadne v malej firme ustrednu čo podporuje IP telefoniu a GSM branu.