Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový procesor Dual-core na desku Soltek sl-86spe-l ?

Zdravím vás,mám takovou starší základní desku,ale je dobrá na ní je procesor Intel pentium 4 2,6Ghz asi,nedavno sem do ní sehnal perfektní graf.kartu Asus AH3650,paměť tam mám 4x512MB takže 2GB RAM,tudíž bych rád rozchodil nejnovější hry,např.GTA4,ale vzhledme k tomu že většina jich stojí na Dvoujádrovém procesoru tak mám potíže,hry se sekají a nneí to ono,moje deska je tahle:

http://www.aukro.cz/item756826947_luxus_deska_sl_8 6spe_sl_86spe_l_soltek.html

Našel sem jí náhodou na aukru no info tam o ní je...
Nebo taky:
http://www.motherboard.cz/mb/soltek/SL-86SPESL-86S PE-L.htm

A chtěl bych se zeptat jestli bych tam mohl použít nějaký z těchto procesorů

18843284.htm
co mají na alze,jedná se jen o ty dual core co mají tak to FSB kolem těch 800Mhz...,nerad bych koupil něco co by mě nefungovalo,díky

Čau. deska je socket 478 což je tak pět let stará věc. novej procesor do toho nedáš ani omylem ani socket 775 ani 1156. vzhledem k tomu že deska má slot asp to vidím to na nový počítasč. při troše štěstí se dá použít hadr, dvd vypalovačka a snad i zdroj a sříň.