Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení

Dobrý den, mám docela záludný problém. Zkusím tedy svůj problém popsat co nejlépe. Tento problém začal hned po přeinstalování windows xp kvůli zavirování. Nemůžu se přihlásit přes programy jako icq a qip. Přihlásit se můžu pouze přes internetovou stránku icq.com. Tudíž heslo i jméno jsou správné (internet mi běží normálně). Dál mi nejdou stahovat některé soubory, které dřív šli. Např. filmy a hry. Ale písničky a většina programů jdou stahovat. Zkoušela jsem to přes bitcomet, bitTorrent a utorrent. A potom ještě když hraju hru (dragon age), tak se v ní nemohu přihlásit ke svému účtu, který mám samozřejmě založený na stránkách hry. V té hře to píše, že momentálně nejsem připojená k internetu což jsem a myslím, že to spolu všechno souvisí. Zkoušela jsem i vypnout firewall a antivirus mám nod32 (ne SMART). Taky jsem zkoušela dát kontrolu připojení a tam to napsalo, že je to v pořádku kromě protokolu FTP.
Předem děkuji za jakoukoli snahu o vyřešení mého zapeklitého problému.

Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600] (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp. C:\Documents and Settings\Owner>

Tohle je to cmd.exe K tomu starteru, jak poznám co souvisí se síťovím připojením? Hosts jsem zkontrolovala a spyware mi superantispyware žádnej nenašel.