Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak mám zmenčit CPU

Dobrý den potřeboval bych poradit když si pustím něakou hru tak mé pc má klidně i 100 procent CPU a proto se mi hra spustí třeba až za půl hodiny.Prosím poraďte co s tím mám dělat nebo alespoň co koupit děkuji.

takove testy jsou na hovno me to treba pise u crysis kdyz si kliknu na recommended : Upgrade Suggested: Unfortunately, your Video Card does not meet this requirement. mam 512MB a tam je minimum 640MB a potom CPU Speed Recommended: Core 2 Duo 2.2 GHz/Athlon X2 4400+ or better ja mam 4200+ . pritom mi tahle hr jede uplne bezproblemu hraju v 1600x1200

ten test nerobi nic ine len zoberie minimal config ktory napisali autori hry a napise kde ma majitel PC slabsie parametre. to ze niekomu hra funguje na skoro minimalnych parametroch je predsa v poriadku, nie? ked vsak niekto napise ze mu hra vytazi CPU na 100% a spusta sa 20 minut, tak s tymto testom hned pochopi, ze nema X2 4200+ pri predpisanych 4200+, ale ma nejaky Sempron, alebo mozno este Athlon XP s cim uz nic neurobi, aj keby presiel od 1600x1200 ku 1024x768, nie?