Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace windows vista

mám problém s aktivací windows vista........při aktivaci mi to píše že pruduct key je již používaný...........visty mám original, a provozoval jsem je na je na jednom PC........poté co jsem změnil základní desku,CPU,Ram a HDD jsem zformátoval a naistaloval znovu visty, ale ty už mi nejdou aktivovat.......ještě jsem si před formátováním zazálohoval složku USERS, kterou jsem po nové instalaci nahrál zpět.....nevítě někdo jak to aktivovat??
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

visty mám original

jestli je to OEM tak už to po upgradu PC tak už original nemáš, respektive máš originál dvd a neplatnou licenci, ta je vázaná na základní desku. Můžeš samozřejmě po telefonu tvrdit že jsi měl desku v záruce a pokazila se. Jak přiznáš upgrade tak máš peška. Prý hje tam po osmé večerní už jen automat a ten dá číslo vždy když správně odpovídáš.