Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power saving mode

Dobrý den, mám problém s PC. Vše fungovalo do té doby, než můj bratranec čistil počítač kompresorem od prachu. Všechny kabely jsem správně zapojil a když jsem počítač zapl, začaly se načítat Win XP s logem, když měla naběhnout strana s účty obraz zčernal a na obrazovce se napsalo "Power saving mode" a to také dělá při každém normalním spuštění. Nouzový režim a režim VGA plně fungují. Potřeboval bych prosím poradit co stím.. děkuji.

Strc monitor do druheho vystupu grafiky (ptz tam asi bol predtym) resp. skontroluj aj ze je kabel monitora poriadne zastrceny a ze nie su ohnute/vtlacene nejake piny apod.

Alebo v nudzaku odinstaluj ovladace grafiky a potom restart do normalneho modu a tam ich zas nainstaluj.