Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rapidshare.de platba přes Inet-Cash

Ahoj, potřeboval bych poradit jak zaplatit rapidshare přes Inet-Cash (directpay). Zadal jsem email a na něj mi přišlo:

Dear User,

Thank you for allowing us to take care of your billing.
You will receive your access data as soon as the amount has been credited to our account.
The access data will be sent to this e-mail address: xxxxxxxx
The access period will start as soon as the amount is received by us.

Please specify only the following text on your bank transfer: DZ0000040105

Please transfer this amount: 9.90 EUR / 11.78 USD

Please transfer this amount from
Germany to the account:
Account number: 11 02 08 08 01
Bank code number: 412 625 01
Bank name: Volksbank Ahlen
Account owner: RK Medienverlags GmbH

other countries to the account:
BIC/Swift Code: GENODEM1AHL
IBAN: DE60 4126 2501 1102 0808 01
Bank name: Volksbank Ahlen

Yours,

RK Medienverlags GmbH
INET-CASH

Chci to zaplatit přes internet (servis24) a nevím jak zadat příkaz. Můžete mi prosím poradit?

To by mělo stačit číslo účtu (Account number: 11 02 08 08 01), kód banky (Bank code number: 412 625 01), poznámku (DZ0000040105) a možná i ten IBAN, tím si nejsem jistý. Jen ten kód banky je nějak moc dlouhý. Přes mé inet rozhraní nejde vložit v této kolonce více než 4 čísla, takže bych asi volal na zákaznickou linku, co a jak. Taky je divná tato věta: Please transfer this amount from Germany. Proč z Německa?

Please transfer this amount from Germany to the account:
other countries to the account:

Tím je myšleno, že pokud se platba provádí na území Německa, máš použít ten účet (vnitrostátní platba). Zákazníci z ostatních zemí (tj. mezinárodní platba) mají použít jiné údaje (Swift, IBAN).