Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybové hlášení 104

Dobrý den po zapnutí pc se mi objeví černá obrazovka s tímto nápisem.
104-Unsupported wireless network device detected.
Systém Halted.Remowe device and restart.
Za odpověď děkuji.

Wifinu jsem vyrval ze zadu a zas jsem ji tam šoupnul v BIOSu jsem ji nechal zakázanou a systém najel.
S tou baterkou to byla sranda psal jsi „A by ma zaujimalo jak si menil CMOS baterku v notebooku (?)“
Tak jsem ti tu výměnu okořenil . Zatím dík a dobrou noc.