Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Není zvuk:(

Prosím o radu. Mám notebook a zvukovku snad Realtek R1.72 . Jenže i po přeinstalovaní window vista nefunguje zvuk. V liště start mám stále červený křížek a když tam najedu, tak mi to napíše doslova Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení. Ovladače také nejdou nainstalovat. Už nevím co dál. Poraďte prosím

Mám notebook a zvukovku snad Realtek R1.72

ziadne "snad" ale zisti si to presne. Co chces riesit, ked ani nevies co riesis?

Ovladače také nejdou nainstalovat.

To je smutne. A teraz si dame deli.

Už nevím co dál.

a my to vediet mame z toho nicoho podstatneho co si napisala?