Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hdd se chová jak flasch

dobrý den.I po nové instalaci winXP se stále objevuje v pravo dole -po spouštění ikona -bezpečně odebrat hardware a je tam HDD.Na provoz Pc to,asi nemá vliv,ale nelíbi se mi to.Ovladače jsou nové.

Typ CPU DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+
Název základní desky Asus M2N4-SLI
Grafický adaptér ATI Radeon HD 2600 PRO (512 MB)
HDD Hitachi HDT725032VLA360 (320 GB, 7200 RPM, SATA-II)
RAM 2G

omg, ake "bohuzial nforce chipset" a "smejdsky nforce"?
ta ikonka rychleho odobratia je normalna funkcia SATA rozhrania, ale to by tu nemohla byt kopa amaterov...
SATA bolo navrhnute aj pre hot-swap, takze neviem co tu riesite.

A co je na nforce zle? okrem patalii s tym integrovanym firewallom (tusim nF2) a zahrievanim (nF4) funguju uplne normalne. Alebo tu zase niekto papagajuje polomudrosti nejakeho amaterskeho blbecka co sa viac vyzna do furikov ako do PC?

Ehm, k tej "odladenosti" intelu a amd mas aj nejake fakty, alebo su to len tvoje nespravne domnienky zalozene na ranajsej hmle?
Ptz nic odladene neni, ani CPU ani chipsety vsetko su to sracky, lepi sa to za pochodu nedorobene sa to dava na trh a lepi sa to dalej patchami. Bohuzial musim tie sracky programovat takze to enni zalozene na ranajsej hmle.

P.S. shiro ma pravdu ze ta ikonka neni ziaden problem a je normalna. Resp. je to problem Windows, ze zobrazi bezpecne odebrat aj pre systemovy disk (sampozrejme ho odobrat nedovoli). Chipset nerobi nic nespravne, SATA ma byt hotplug.

Co sa tyka nvidie chipsetu tak ja osobne by som si tiez nvidia chipset nekupil. Ptz to je vpodstate tusim odkupeny povodny ALI chipset tusim a to boli riadne sracky.