Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U všech her se mi restartuje PC

Dobrý den

Potřeboval bych pomoct u všech her které hraju se mi po nějaké době restartuje pc - zaseká se zvuk a restartne se to neví někdo proč se tomu tak děje

teplotu grafiky mám kolem 55-57 C

CPU AMD Athlon 64 X2 5400+ 2.8 Ghz 200MHz 2x 512k s.AM2 BE
Operační systém Microsoft Windows XP Home Edition
Service Pack OS Service Pack 2
Pracovní paměť 2048 MB
VGA Gainward HD 3870 512 DDR3 , 9412
Zdroj Forton 400W ATX-400PNF

poradí mi někdo jsem už zufaly

Typicky vadná grafika. Dokud nezkusíš něco v počítači vyměnit tak se nedostaneš dál. Nastavováním různým napětí v biosu to neopravíš, to můžeš zkoušet až budeš vědět co je vadné. Může to být cokoliv jiného jako třeba zanesený/zaseknutý chladič ,vadná paměť. Ideálně zanést do servisu nebo si sehnat náhradní díly.